Настройки для людей с ограниченными возможностями

הצוות שלנו – גן ילדים בבאר שבע דין-דון

הצוות והגננות של גן ילדים בבאר שבע “דין-דון”.

צוות המומחים לחינוך בגן הילדים “דין-דון” עושה הכול כדי שהחיים של הילדים יהיו מעניינים ומרתקים כמו באגדה, באווירה של אהבה וחמימות ביתית.
הגננות שלנו מקדישות תשומת לב מרובה לכל ילד ודואגות לכך שהוא ילמד לתקשר עם ילדים אחרים וירכוש הרגלים של היגיינה והתנהגות תרבותית. הגננות שלנו משחקות ומטיילות עם הילדים ומעבירות חוגים ופעילויות שונים.
בגן הילדים שלנו עובד צוות מקצועי שמורכב ממומחיות בעלות ניסיון רב בחינוך, אשר יודע ליצור תנאים אופטימליים להתפתחות הילד ויודע לעשות הכול כדי שהוא ירגיש בנוח בגננו.
ל-15 מהגננות שלנו יש השכלה גבוהה. ל-86% מהצוות יש תארים גבוהים בחינוך. צוות המחנכות של גן ילדים שלנו מורכב מ-25 נשים.

דינה ראצ’ינסקאיה. מנהלת גן הילדים “דין-דון”.

נולדה ב-3.10.1963, באוקראינה, קייב, במשפחה של מורָה לגיל הרך ומהנדס טופוגרפיה.
דינה – מורה לגיל הרך, בעלת השכלה גבוהה. פסיכולוגית מקצועית. התחילה לעבוד בחינוך ב-1982. עלתה לארץ בשנת 1995. בשנת 2000 פתחה את גן הילדים הפרטי “דין-דון”.
מדבריה: “… אני מאוד אוהבת את העבודה שלי ותמיד לוקחת קשה אם משהו לא מסתדר, או לא מצליח. אני משתדלת לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר ולהתגבר על כל הקשיים. אני מאוד אוהבת את צוות המחנכות שלי, בעלות אותן השקפות ותפיסות כמוני. אני מודה להן על העבודה שלהן ועל תמיכתן במשימה הלא קלה שלנו! אנו אוהבת לראות את ההורים מרוצים ובמצב רוח טוב כאשר הם נפרדים מילדיהם ברוגע והולכים לעבודה עם חיוך. אני אוהבת אספות הורים, קריאת ספרות ליד השולחן בבית, אוהבת לדסקס על חינוך, פדגוגיה, פסיכולוגיה. אוהבת לקנות ולקרוא ספרים. אוהבת צניחה, רכיבה על סוסים, וגם לנהוג ברכב, ללכת לתיאטרון, להקשיב למוסיקה קלאסית, לראות סרטי מתח ולשחק עם הנכד שלי הקטן, אדם.
חולמת לפתוח בית ספר משלי וגן ילדים עם בריכה ללא ימי חופש!
אני נשואה, וביחד עם בעלי אולג גידלתי את בתי יוליה ובן יורי. בשנת 2011 ילדיי הקימו את משפחות משלהם, ועכשיו אנחנו עוזרים להם לגדל את הנכדים הכי נהדרים על פני כדור הארץ – אדם, רון וסופיה.

מרינה לוונברג. גננת בגן הילדים “דין-דון” בבאר שבע.

מרינה נולדה בריגה, לטביה, ב-02.07.1967. יש לה השכלה פדגוגית על-תיכונית ו-16 שנות ניסיון בעבודה בתחום החינוך. הכי חשוב לה בעבודה: “התפתחות הילד והבטיחות שלו!” בזמנה הפנוי היא אוהבת לקרוא ולנסוע למקומות שונים. מרינה נשואה ואם לשניים.

אנג’לה דָבּיזָ’ה. גננת. סגנית מנהלת בגן הילדים “דין-דון” בבאר שבע.

אנג’לה נולדה ב-14.06.1967 במולדביה. אביהשירת בצבא. לאנג’לה יש השכלה גבוהה, היא עובדת בחינוך מ-1984. הכי חשוב לה בעבודה: “צריך תמיד לזכור שילדים הם אנשים קטנים! לגננת חייבת להיות סבלנות, רמת דרישות מסוימת, עקביות, נכונות ללמד וללמוד מילדים! היא צריכה לדעת להקשיב לילד, להיות קשובה לבעיות שלו! בעבודה שלי הכי חשוב זה החיוכים של ילדים, העיניים והצחוק המאושרים שלהם!”
“בזמן הפנוי שלי אני אוהבת לדבר בטלפון עם דינה, ולבקר באתרים קדושים והיסטוריים שטרם הייתי בהם. אני נשואה, לבעלי קוראים אלכסנדר. לבתי – אלה, ולבני – יונתן.”

לסיה מן. גננת בגן הילדים “דין-דון” בבאר שבע.

נולדה ב-13.05.1971 באוקראינה, בעיר ויניצה. בעלת השכלה על-תיכונית. עובדת בתחום חינוך משנת 2008. מה הכי חשוב עבורה במקצוע? “התפתחות הילד, הבטיחות שלו, סדר יום, רוגע וחמימות בגן”.
“בזמן הפנוי שלי אני אוהבת ללמוד משהו עם הילדים שלי, לקרוא, לנסוע למקומות שונים.”
לסיה – אישה מאוד נחמדה ונעימה. היא מאוד צנועה, שתקנית, מאופקת, בעלת חוש הומור נפלא. לסיה – מחנכת אמינה, אחראית ומקצועית בתחום שלה. היא תמיד פוגשת את הילדים בבוקר רגועה ובסבר פנים יפות. הורי הילדים ונשות הצוות האחרות מכבדים את לסיה ושואלים לדעתה. לסיה נשואה לסרגיי ואם לשניים – דניאלה ואלכסנדר. אלכסנדר גדל בגן הילדים “דין-דון”.
אנה לוֹקטיוֹנוב. סגנית מנהלת בגן ילדים “דין-דון” בבאר שבע.
אנה – מורה לגיל הרך בעלת הדרגה הגבוהה ביותר, בעלת ניסיון של 30 שנה בעבודה. נולדה ב-05.10.1959 באוקראינה, אביה היה מנהל בית ספר ואמה – בלשנית. עלתה לישראל מאוקראינה בשנת 1998עם בעלה ולריי, בתה ליובוב ובנה אנטון. התחילה לעבוד בגן הילדים “דין-דון” ב-2005, ביוני, בתור גננת בקבוצת הגדולים. הכינה ארבע קבוצות לגן מכינה.
מ-1 בינואר 2011, לאחר הפסקה קצרה, אנה חזרה לגן הילדים בתור טבחית. באהבה רבה היא מכינה לילדים ארוחות טעימות ומטגנת לביבות. מ-8 במאי אנה עוזרת לבתה לגדל את הנכדה שלה, מאיה, שגם היא גדלה בגן הילדים שלנו, “דין-דון”. ב-16.02.2012 נולד לאנה ולבעלה ולרי נכד, מישה.
מדברי אנה: “לי חשוב לימוד עקבי ומפתח, תוך כדי התחשבות באינטרסים וביכולות של הילד. בזמן הפנוי שלי אני אוהבת לסרוג, לקרוא, לנסוע לטייל, לצייר, לדבר עם הילדים והנכדים שלי, להסתכל על צילומים ישנים ביחד עם המשפחה”.
זינאידה זמושקינה. גננת בגן הילדים “דין-דון” בבאר שבע.
זינה – בלשנית במקצועה, נולדה ב-10.05.1949. בישראל משנת 1991. עובדת עם ילדים במשך שנים רבות. עסקה בהוראת שפה לבני 3-5 בבית הספר “קליטה מוצלחת” לילדי עולים. ב-1996 סיימה קורס סייעות לגננות בגיל הרך. למדה קורס פסיכולוגיה של ילדים בגיל טרום בית ספר. ההתמחות שלה – בעיות בריאות ותזונה נכונה בילדים בגיל טרום בית ספר. לומדת יוגה לילדים. מלמדת את הילדים התעמלות נשימתית. עובדת בגננו מספטמבר 2006 בקבוצת הקטנים. זינה ישרה, טובת לב ותמיד מוכנה לעזור. הילדים בקבוצה שלה נהנים לבוא לגן!
זינאידה נשואה. יש לה שתי בנות גדולות – דיאנה ונטשה – ובן, סשה. בשנת נולד 2010 לזינה נכד, ולדימיר. מדבריה: “הכי חשוב בעבודה זה החיים והבריאות של ילדים. הקדשת תשומת לב לאישיות של הילד, גישה אישית! אני אוהבת לטייל ברגל, ספורט קל, לקרוא ספרים, אינטרנט”.
אולגה שפּאקובה. גננת של גן ילדים “דין-דון” בבאר שבע.
אולגה נולדה ב-03.11.1960 באוזבקיסטאן. עלתה לישראל עם בעלה ולדימיר ובנה גנדי בשנת 2001. אולגה היא מורה לגיל הרך, היא סיימה את לימודיה באוניברסיטה הפדגוגית בטשקנט ב-1982. מ-2002 עד 2009 הייתה גננת בגן הילדים “תקווה”. מ-2003 עד 2011 אולגה לימדה שפה וספרות רוסית בבית ספר “תקווה” לילדים בגילאי 3 עד 6 שנים. משנת 2010 אולגה עובדת בגננו בתור גננת בקבוצת הבינוניים. היא ביצועיסטית, עושה הכול כמו שצריך. מדבריה: “כשאני מתקשרת עם ילדים אני רוצה לתת להם כמה שיותר מושג על העולם שסביבם, ללמד אותם להכיר את העולם, ליצור חברויות. אני רוצה שהפגישה אתי תשמח את הילדים!”
“בזמני הפנוי אני אוהבת ללכת ברגל, לקרוא, לשמוע מוסיקה, תיאטרון וטיולים.”

אירנה בּוּריאקובסקי. מורה למוסיקה.

מאיה גלובּטר. מורה למדעי הטבע.
אנטוֹנינה גוֹרליק. מורה למוסיקה.
טוניה – גננת מומחית צעירה. נולדה בקזחסטאן ב-21.11.1985, סיימה את לימודיה באוניברסיטה פדגוגית באלמה-אטה, בפקולטה למוסיקה, בשנת 2007. מנגנת על חליל, גיטרה ופסנתר. בשנת 2008 עלתה לישראל. באותה השנה, נולד במשפחתם של טוניה וליאוניד בן, לאון. טוניה עובדת בגננו מ-01.01.2011. היא מעבירה שיעורים מוצלחים ביותר במוסיקה, והילדים תמיד מחכים לה בקוצר רוח. בנה הקטן לאון מתחנך בגננו, ואנחנו מאוד שמחים בכך.

יבגניה סבלייבה. טבחית גן הילדים “דין-דון” בבאר שבע.

ז’ניה נולדה ב-24.01.1990 באוקראינה, בעיר ארטיומובסק, מחוז דונצק. לאחר סיום בית ספר סיימה קורס לספרות. לאחר שנה וחצי של עבודה התחתנה עם עולה חדש, יורי, ויחד אתו עלתה לארץ ב-01.04.2009. יבגניה חולמת להיות סטייליסטית. היא לומדת בקורס בן שנה לסטייליסטים במכון וולפסון. בזמן הלימודים ז’ניה החליטה לעבוד בתור טבחית בגגנו, כי אמה עבדה באוקראינה במשך כל חייה כמבשלת לתלמידי בית ספר. לאחר תקופה קצרה של עבודה, ז’ניה הבינה שהיא מאוד נהנית לעבוד עם ילדים. ז’ניה אוהבת את הילדים, הם מאוד קשורים אליה. היא ביצועיסטית, בן אדם הגון וטוב, בעלת בית מצוינת. היא מבשלת אוכל טעים באהבה ובהנאה, ותמיד שמחה כשילדים מבקשים עוד. ז’ניה עובדת בגננו משנת 2010, ואנחנו מאוד שמחים בכך.